ЦСКА Москва разби Торпедо Москва с 4:1 в първата среща за новия сезон в руското първенство. Българският национал Георги Миланов игра пълни 90 минути на добро ниво, а в 33-ата минута спечели дузпа, след която Риков от състава на гостите получи червен картон. Преди двубоя две групи фенове опитаха да оформят меле и бой, но полицията се справи. По време на двубоя няколко пъти дикторът на стадиона заяви, че ако поведението на привържениците продължи, ще бъде прекратен.

Новакът Торпедо изненадващо откри резултата в 5-ата минута чрез Семьон Фомин, но в 33-ата минута Владимир Риков събори Георги Миланов в наказателното поле на чиста позиция. Съдията даде дузпа и Сейду Думбия вкара за 1:1. В последната минута на първата част Кирил Панченко направи обрат с втория гол във вратата на беларусина Юрий Жевнов.

В 49-ата минута Дмитрий Айдов от Торпедо си вкара автогол, а бразилецът Витиньо оформи крайното 4:1 8 минути преди края.