ЦСКА (Москва) прегази Кубан (Краснодар) с 6:0 у дома в българското дерби от 10-ия кръг на руската Премиер лига. Георги Миланов бе титуляр за "армейците" и се отличи с асистенция. Капитанът на България Ивелин Попов също бе титуляр за гостите. Сейду Думбия и Ахмед Муса се разписаха по два пъти, Еременко вкара едно попадение, а Армаш си заби автогол.

Срещата започна отлично за ЦСКА и до 18-ата минута домакините имаха преднина от два гола. В 13-ата Еременко намери Муса, който откри резулата. Пет минути по-късно Георги Миланов центрира отдясно, а Еременко заби с глава топката в мрежата за 2:0.

Последните 20 минути в мача бяха катастрофални за Ивелин Попов и Кубан. Първо Армаш си заби автогол, а още в следващата атака Муса направи резултата 4:0.

В 74-ата минута Георги Миланов бе заменен от Сейду Думбия, който заби два гола в последните минути за крайното 6:0.

Победата е четвърта поредна за ЦСКА (Москва) в първенството, а с трите точки тимът зае второто място с 21. Кубан пък допусна първа загуба от началото на сезона в Русия. Тимът от Краснодар се намира на четвърто място с 19 точки.