Българският национал Георги Миланов и ЦСКА (Москва) спряха серията си от две поредни загуби в руското първенство. В мач от 6 кръг „армейците“ разбиха носителя на Купата на Русия Ростов с 6:0.

Българският национал Георги Миланов започна като титуляр за тима на Леонид Слуцки и остана на терена до 62-ата минута, когато беше заменен от Алан Дзагоев.

Бибрас Натхо вкара хеттрик за успеха на ЦСКА (Москва), а Ахмед Муса вкара два гола. Роман Ерьоменко вкара попадение в дебюта си за столичния тим, той се отличи и с една асистенция.

Успехът изкачи ЦСКА (Москва) на четвърто място в класирането с 12 точки от шест мача. Лидер е Зенит с 15 точки, но и мач по-малко. По-късно днес тимът от Санкт Петербург гостува на Локомотив (Москва).

ПРЕДСТОЯЩИ
31 август (неделя): ЦСКА (Москва) – Ростов, Рубин – Уфа, Локомотив (Москва) – Зенит, Краснодар – Динамо (Москва)

КЛАСИРАНЕ: 1.Зенит 15, 2.Кубан 14, 3.Терек 13, 4.ЦСКА (Москва) 12, 5.Динамо (Москва) 5 и др.