ЦСКА Москва си осигури място на четвъртфиналите в Евролигата. Руснаците гостуваха на Уникаха Малага в Испания и спечелиха драматично със 70-66. ЦСКА вече има 9 победи и 3 поражения, с което си осигури място в Топ 8. Уникаха вече е с 6 победи и 6 загуби в група Е. Мачът бе равностоен през цялото време и бе решен чак в последната минута. В решителната част домакините поведоха с 6 точки, но ЦСКА изравни бързо. С тройка на Милош Теодосич гостите поведоха с 4 точки две минути преди края, а при оставащи 45 секунди разликата падна до 2 точки. Веднага след това Сони Уиймс вкара и руснаците стигнаха до успеха. Саша Каун бе най-резултатен за победителите с 16 точки, а за домакините Маркъс Уилямс вкара 12./БЛИЦ

Олимпиакос – Макаби Електра

Класиране в група Е: 1.ЦСКА Москва 9 победи/3 загуби, 2.Реал Мадрид 9/3, 3.Анадолу Ефес 9/3, 4.Панатинайкос 8/4, 5.Уникаха Малага 6/6, 6.Жалгирис 5/7, 7.Алба Берлин 2/10, 8.Брозе Баскет 0/12

Класиране в група F: 1.Барселона 11/1, 2.Монтепаски Сиена 7/4, 3.Олимпиакос 7/4, 4.Химки 6/5, 5.Макаби Електра 6/5, 6.Каха Лаборал 6/6, 7.Фенербахче 2/9, 8.Бешикташ 0/11