ЦСКА (Москва) се върна на върха на класирането в руската Премиер лига, след като в мач от 9 кръг се наложи с 2:1 над Зенит с късен гол на Вагнер Лав от дузпа.

Маазу даде аванс на “армейците” в 32-ата минута, а в 54-ата минута Семшов изравни. При попадението на Зенит остана съмнение за засада на Йонов.

В 85-ата минута реферът Станислав Сухина даде дузпа за ЦСКА заради игра с ръка в наказателното поле на Тимошчук. Вагнер Лав бе точен и донесе победата на московчани.

В Русия веднага припомниха и мача между двата отбора в Санкт Петербург през миналия септември, когато “армейците” спечелиха от дузпа реализирана от Вагнер Лав и отсъдена от Станислав Сухина./БЛИЦ

Ростов – Спартак (Налчик) 1:1

КЛАСИРАНЕ: 1.ЦСКА (Москва) 19, 2.Рубин 18, 3.Криля советов 16, 4.ФК Москва 16, 5.Зенит 15 и др.