Цветан Генков вкара деветото си попадение за Денизлиспор във втора турска дивизия. Българският нападател откри резултата в домакинството на Кайзериспор от 25-ия кръг, което обаче тимът му загуби с 1:3. Генков се разписа в 9-ата минута и остана на терена до последния съдийски сигнал.

В 60-ата минута Мерт Нобре изравни за гостите от Кайзери, а в 82-ата отново бившият нападател на Бешикташ се разписа, довеждайки резултата до пълен обрат - 1:2. Крайното 1:3 оформи Ибрахим Дагасан в 90-ата минута.

Генков и съотборниците му в Денизлиспор продължават битката за оцеляване. Тимът заема предпоследното 17-о място с 21 спечелени точки от 25 мача до момента. Кайзериспор пък е лидер във втора турска дивизия с 50 точки, на 2 пред Адана.