Българският защитник Александър Тунчев игра цял мач за Кристъл Палас при победата с 2:0 над Бърнли в мач от 2 кръг на Чемпиъншип.

Джонатан Пар откри резултата в 10-ата минута, когато се разписа с глава след центриране на Райън Макгивън.

Оуен Гарван вкара второто попадение за домакините. В 67-ата минута той бе точен от дузпа, отсъдена за събаряне на Шон Скенъл от Бен Мий.

Кристъл Палас е осми в класирането с 3 точки. Саутхемптън, Брайтън и Дарби Каунти са със 100-процентов актив от 6 точки.

Лестър, който преди началото на сезона преотстъпи Тунчев в Кристъл Палас, допусна домакинско поражение с 0:2 от Рединг. Уест Хям записа първа победа за сезона, след като се наложи с 1:0 над Донкастър като гост след попадение на Кевин Нолан в 5-ата минута./БЛИЦ