Българският национал Александър Тунчев остана резерва за Лестър при равенството 1:1 като гост на Шефилд Юнайтед в мач от 3 кръг на Чемпиъншип.

"Остриетата" стигнаха до точката в един динамичен мач с красиво попадение на играещия под наем Кийт Трейси. Домакините имаха и други положения за гол, а удар на Ник Монтгомъри през първото полувреме срещна напречната греда.

Лестър откри резултата в 52-ата минута, когато при изпълнение на фаул от страна на Мат Оукли топката се отби в Мат Фрайът и изненада тръгналия в другата посока Марк Бън.

В 66-ата минута с удар от 25 метра Трийси уцели горния ъгъл на вратата на Уийл, а Шефилд Юнайтед можеше и да спечели, но Стивън Куин пропусна на два пъти./БЛИЦ

В сряда: Нюкасъл - Шефилд Уензди

КЛАСИРАНЕ: 1.КАРДИФ 7, 2.Мидълзбро 7, 3.Ковънтри 7, 4.Уест Бромич 7, 5.Бристъл Сити 7 и др.