Българският защитник Александър Тунчев игра 65 минути за Лестър в контролата на резервния отбор срещу американския Сан Хосе Ърткуейкс, спечелена от "лисиците" с 3:1. Лестър поведе с 2:0 с голове на Елиът Чеймбърлейн и Нейтън Хикс. Крис Вондоловски от Сан Хосе намали на 1:2. Дани Учехи оформи крайния резултат с попадение от дузпа.

Наставникът на втория тим на Лестър Дитмар Хаман заяви, че завръщането на Тунчев е много добра новина за отбора и за мениджъра Свен-Йоран Ериксон. "Разговаряхме с Тунчев и решихме, че трябва да го видим на терена. Той изигра много добри 65 минути. Няма да тренира утре, а може би и вдругиден. За Александър е важно да играе, но трябва да подхождаме ден за ден", заяви бившият германски национал./БЛИЦ