Българският защитник Александър Тунчев направи истинско завръщане след две тежки контузии. Той игра 60 минути при победата на Лестър с 4:2 над Ипсиуч в последния кръг на Чемпиъншип.

Мениджърът Свен Горан Ериксон пусна Тунчев в игра преди 2 седмици, но в добавеното време. Това бе завръщането на бившия бранител на ЦСКА и Локо (Пд), който преди това не бе стъпвал на терена 19 месеца.
29-годишният българин смени Мигел Витор в 30-ата минута при резултат 1:0 в полза на „лисиците”, след като Анди Кинг бе открил. До края на първата част домакините вече водиха с класическа преднина, след като Якубу Айкбени и Юки Абе също се разписаха.

След почивката гостите намалиха на 2:3 с два гола в рамките на две минути - Ледбитър вкара от дузпа в 69-ата, а Уикам бе точен в 70-ата. Камара да оформи крайния резултат в 72-ата минута.