Турските медии критикуват здраво Димитър Иванков за изявите му снощи. Вратарят на националния ни отбор имаше лош ден вчера, след като неговият Бурсаспор загуби от Фенербахче с 0:3 в първи 1/4-финал за купата на Турция. При първите два гола българският страж можеше да се прояви много по-стабилно. В 22-ата минута Иванков не се намеси добре при изпълнение на пряк свободен удар от страна на капитана на Фенербахче Алекс. Българинът позволи топката да се отбие в близката му греда и така да попадне у Сантос, който откри резултата.

Само три минути след това Семих излезе на стрелкова позиция, Иванков изби удара му, но кълбото попадна в Диего Лугано, който направи 2:0. Пет минути преди края на първото полувреме Семих Сентюрк оформи крайното 3:0 в полза на Фенербахче, след като отново бе оставен непокрит и прониза Иванков за трети път.
Лошата новина за тима от Истанбул е тежката контузия на Угюр Борал, който скъса коленни връзки и ще бъде извън терените около 5 месеца./БЛИЦ