Николай Михайлов не допусна гол във вратата си, но Твенте не успя да победи Витес като гост. Двата отбора завършиха 0:0 в 12-тия кръг на холандското първенство. През първото полувреме домакините бяха по-активни, но българският национал се намеси решаващо в няколко ситуации. В 55-ата минута Марко Ван Гинкел се откъсна от защитата на Твенте, но българският страж излезе навреме, за да пресече удара му. До края на двубоя гостите от Енсхеде опитаха да спечелят мача, но пропуски направиха Тадич, Брама, Янсен и Кастайньос. Твенте все още заема първо място в класирането на Ередивизи с 29 точки, но ПСВ Айндховен е с 27 точки и мач по-малко. На трета позиция е Витес с 25 точки, четвърти е Утрехт с 21./БЛИЦ