Уелс измъкна 1:1 у дома срещу лидера Белгия и завърши втори в група "А", гарантирайки си участие на баражите за класиране на Мондиал 2022 в Катар. "Червените дяволи" вече си бяха осигурили директното участие на Световното, но въпреки това поведоха с гол на Кевин Де Бройне (12). "Драконите" обаче не се предадоха и още преди почивката изравниха чрез Кийфър Муур (32).

В 41-ата минута след удар на Торган Азар от гостите топката срещна гредата. Домакините пък можеха да направят пълен обрат, но шест минути преди края удар на Неко Уилямс бе отразен от вратаря Коен Кастеелс.

Така Уелс финишира втори в групата с 15 точки, а белгийците събраха 20 на върха.

В другия мач Чехия срази Естония с 2:0 и взе своето, но трите точки не се оказаха достатъчни и тимът завърши трети с 14 пункта. Естонците останаха четвърти с едва 4 точки.