Сам Воукс вкара два гола за една минута, а националният отбор на Уелс потвърди доброто си представяне напоследък с победа с 4:1 над Норвегия в контролна среща, играна в Кардиф.

Воукс се появи на терена през второто полувреме и гарантира на “драконите” четвъртата победа в последните пет мача. Нападателят на Уулвърхемптън се разписа в 88-ата и 89-ата минута.

Гарет Бейл и Крейг Белъми дадоха аванс на домакините още в първия четвърт час на срещата, а Ерик Хусеклеп вкара почетното попадение за гостите след грешка на вратаря Уейн Хенеси.

Тежкото поражение остана неприятен спомен за левия бек на Норвегия Джон Арне Рийзе, който стана едва третият футболист от родината си със 100 мача за националния отбор./БЛИЦ