Резервата на уелския Престатин Таун Лий Бийти вкара красив гол с воле от границата на наказателното поле по време на мача с Бангор Сити. Запознати дори твърдят, че попадението на Бийти може да претендира в класацията на ФИФА за най-красив гол на годината.

Лий Бийти си появи в игра в 74-ата минута и девет минути по-късно се разписа за Престатин Таун, който в този момент изоставаше с 0:3 като домакин.

Всички играчи на тима се втурнаха да празнуват, а Лиъм Уелш (№ 17) невярващо се хвана за главата. Голяма част от присъстващите на трибуните 482 зрители също бяха изумени от попадението.

Срещата завърши 3:1 в полза на Бангор Сити. Поражението остави Престатин Таун в зоната на изпадащите от уелския елит, като двата тима играят във втората шестица на шампионата.