Уест Бромич победи Бърнли с 4:0 в мач от 12-ия кръг на английската Висша лига. "Дроздовете" започнаха ударно и още в 4-ата минута поведоха. Морисън центрира остро отдясно, защитникът на гостите Дийн Марли отигра нескопосано и топката отиде на пътя на Матю Филипс, който отблизо разстреля вратаря за 1:0.

В 16-ата минута Морисън удвои с премерен изстрел от границата на наказателното поле - 2:0. Преднината на УБА стана класическа в 37-ата минута, когато Филипс центрира по перфектен начин отляво и непокрития Дарън Флетчър от 2 метра опъна мрежата за 3:0. След почивката надмощието на "дроздовете" продължи. В 64-ата минута Хосе Рондон се разписа за 4:0 след поредната груба грешка в защитата на Бърнли.