Уест Хям постигна минимален успех с 1:0 при домакинството на Съндърланд в среща от 27-ия кръг на английската Висша лига. Това бе 11-а победа за тима на Славен Билич, след която "чуковете" се изкачиха до петото място във временното класиране.

През първата час домакините бяха по-активният отбор и логично стигнаха първи до гол. В 30-ата минута Микейл Антонио откри резултата с хубав диагонален удар с левия край, който не остави шансове на Маноне.

През втората част гостите подобриха значително представянето си и създадоха няколко добри ситуации за изравнително попадение, които обаче бяха пропилени от Джак Родуел.

В крайна сметка "чуковете" не допуснаха гол и се поздравиха с трите точки. Уест Хям вече има 43 точки на петото място, докато Съндърланд е 19-тои с 23 пункта.

Резултати, програма и класиране в Англия - ТУК !!!