ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Уест Хям разби Фрайбург с 5:0 в реванша от 1/8-финалите на Лига Европа и продължава напред въпреки загубата с 0:1 в първата среща. Резултатът бе важен не само за домакините, но и за Англия в битката с Германия за допълнително място в Шампионската лига през следващия сезон.

Лукас Пакета даде аванс на "чуковете" в 9-ата минута, след като насочи отбита топка в горния десен ъгъл на вратата на Фрайбург - 1:0.

Авансът на англичаните стана 2:0 след половин час игра. Джаред Боуен стреля от границата на наказателното поле и порази целта.

WINBET – Ранно изплащане, Бонус Колонка и още много изненади в Спорт! (18+)

Боуен асистира за третия гол на Уест Хям в 52-ата минута, дело на Аарън Кресуел (3:0).

Домакините продължиха да владеят положението на терена и след два пропуска на Едсон Алварес и Владимир Цоуфал, стигнаха до четвърти гол.

Негов автор стана Мохамед Кудус след индивидуален пробив и шут в долния десен ъгъл - 4:0. Пет минути преди края отново ганаецът пое подаване и стреля неспасяемо за 5:0.