Уест Хям записа категорична победа с 4:1 над Нотингам като гост в мач от 5-ия кръг на Чемпиъншип. Гостите от Лондон водеха с 3:0 още до 32-ата минута. Чембърс от състава на домакините си вкара автогол в 21-ата минута, а само три след това Кевин Нолан покачи на 2:0. Карлтън Коул направи 3:0 след попадение в 32-ата минута.

Домакините от Нотингам намалиха резултата в 70-ата минута след попадение на Финдли. Уест Хям вкара четвърти гол в 77-ата минута чрез защитника Уинстън Рийд.

След победата “чуковете” се изкачиха на 5-о място във временното класиране с 10 точки, лидер е Брайтън с 13.

Уотфорд - Бирмингам 2:2

Класиране след 5 кръг: 1.Брайтън 13 точки, 2.Саутхямптън 12, 3.Дарби Каунти 12, 4.Мидълзбро 11, 5.Уест Хям 10, 6.Кристъл Палас 10 и др.