Израел загуби като домакин от Украйна с 2:3 в контролна среща, играна в Петах Тиква.

През първото полувреме гостите успяха да вземат солидна преднина, след като Олег Гусев в 17-ата минута от дузпа и Евген Коноплянка в 45-ата минута след асистенция на Ярмоленко се разписаха за 0:2.

След почивката в 55-ата минута и домакините получиха право да изпълнят дузпа, а Томер Хемед бе точен от бялата точка за 1:2. Андрий Армоленко се възползва от чудесен извеждащ пас на Алиев и в 61-ата минута отново даде аванс от два гола на украинците – 1:3. Само две минути по-късно Бен Сахар оформи крайното 2:3 след подаване на Меликсон.

Израел – Украйна 2:3
0:1 Олег Гусев (17-дузпа), 0:2 Евген Коноплянка (45), 1:2 Томер Хемед (55-дузпа), 1:3 Андрий Ярмоленко (61), 2:3 Бен Сахар (63)