Унгария записа втория си успех в група "Е" от европейските квалификации, след като без много усилия разгроми Сан Марино със 8:0 на стадион "Ференц Пушкаш" в Будапеща. Головата фиеста започна в 11-ата минута, когато Рудолф откри резултата. Вторият гол не се забави много и в 18-ата минута и Салай бе в прегръдките на съотборниците си. Отново Рудолф в 25-ата минута направи резултата класически, а Салай в 27-ата и 48-ата минута оформи своя хеттрик и резултата набъбна на 5:0.

В 60-ата минута Коман добави още едно попадение във вратата на Сан Марино, а в 89-ата минута Джуджак покачи на 7:0. В даденото от съдията добавено време Золтан Гера от дузпа оформи крайното 8:0, а Валентини и Вале от гостите бяха изгонени от игра.

След този успех Унгария събра актив от 6 точки, но остава на 3-ата позиция в класирането./БЛИЦ