Невероятен мач изиграха отборите на Твенте и Валвийк от елита на Холандия. Двубоят завърши при резултат 3:3, а в последната минута на редовното време бе 1:2 в полза на гостите.

Всичко се развиваше нормално до 72-ата минута, когато резултатът бе 1:1. Гостите излязоха напред в 24-ата минута с попадение на Тахири, а в 64-ата Вукчи изравни.

В 73-ата минута бившият тим на Ники Михайлов вкара гол, който обаче бе отменен. След 5 минути гостите вкараха и излязоха напред в резултата чрез Веерт.

Така се стигна до 89-ата минута. Харис Вукчич направи резултата 2:2. Съдията показа 6 минути продължение на срещата, а Твенте стигна до пълен обрат при следващата си атака. Зехнин направи хубав индивидуален пробив и завърши подобаващо - 3:2.

Валвийк тръгна от центъра и след секунди реализира, за да оформи крайното 3:3.