Илиан Илиев-младши игра 82 минути за лидера Аполон Лимасол при победата с 2:1 срещу Олимпиакос Никозия в кипърския елит.

Нойок вкара за Аполон в 43-ата минута, но Фабрис изравни с 58-ата. Победното попадение за Аполон пазна в 87-ата минута, когато точен бе Дигуни в момент, в който Илиев вече не бе на терена. След успеха си Аполон е на върха с 38 точки и 4 аванс пред втория Арис.

Мартин Райнов пък игра 64 минути за Арджеш при загубата с 0:1 в гостуването на Университатия Крайова в румънската Лига 1. След загубата Арджеш е осми във временното класиране с 31 точки.

Български нападател Стивън Петков записа цял мач и не успя да помогне на Фейрензе, който загуби с 1:3 гостуването на Чавес във второто ниво на португалския футбол. На терена за Фейрензе се появи и бившият футболист на Лудогорец Фабио Ешпиньо. След поражението Фейрензе е 16-и със 17 точки.