Вратарят на Хофенхайм Тим Визе стана обект на подигравки от медиите в Германия, след като Хофенхайм отпадна от турнира за купата на страната. Причината за това отношение е, че стражът инкасира четири гола при загубата с 0:4 от четвъртодивизионния Берлинер АК, известен още като Берлин Анакаспор.

Интересното още е, че това беше официалният дебют на участника на Евро 2012. След само три минути игра Визе извади за първи път топката от мрежата си. Мартин Чакмак успя да го прехвърли за 1:0. Герлах в 31-ата и Крушке в 40-ата пък оформиха класиката до почивката. Вторият дори отпразнува попадението си в "позата Балотели". Още в самото началото на втората част шокът беше пълен, защото Чакмак покачи на 4:0 с втория си гол в двубоя. А треньорът на "милионерите" Маркус Бабел призна, че отборът му се е разминал от по-сериозно поражение.

"Никой не можеше да предположи толкова слабото представяне. Пълен крах, трябва да се засрамим. Показахме, че сме прекалено глупави", обясни Визе след края на двубоя.