Валенсия победи Евертън с минималното 1:0 в контрола от турнира "Гинес Интернешънъл Чемпиънс Къп". Мачът се игра в Маями и определи кой от двата тима ще завърши на 5-то място. Единствения гол отбеляза Мичел в 53-ата минута с удар по земя. Валенсия завърши на 5-то място в турнира, докато Евертън остава на 6-та позиция. В спор за 6/7 място Интер победи Ювентус с дузпи. На финала играят Челси и Реал Мадрид, а за трето и четвърто място днес спорят Милан и ЛА Галакси.

Валенсия: Гуита, Виктор Руис, Ориол Ромеу, Жонас (63 – Бернат), Виера (46 – Мичел), Бараган, Парехо, Матио, Сисоко, Роберт Ибаниес, Силва Руис (63 – Евер Банега)

Евертън: Роблес, Гибсън (84 – Осман), Ягиелка, Овиедо, Делофеу (56 – Миралас), Нейсмит (56 – Бейнс), Дистен, Баркли, Фелайни, Стоунс (46 – Колеман), Аничебе (46 - Йелавич)