Валенсия пак се издъни под ръководството на Гари Невил. "Прилепите" загубиха гостуването си на Бетис с 0:1 в среща от 23-ия кръг на Примера дивисион и регистрираха 12 пореден мач без победа в местния шампионат.

Единственото попадение в срещата падна в 49-ата минута, когато Рубен Кастро се разписа след асистенция на Ван Волфсвинкел.

В 77-ата минута Хорхе Молина реализира втори гол за домакините, който обаче не бе зачетен заради маркирана засада. Валенсия завърши мача в намален състав, след като Хосе Гая бе изгонен с директен червен картон в 85-та минута. Въпреки това Мустафи вкара в края, но попадението бе отменено заради спорна засада.

Бетис се намира на 12-та позиция с 25 точки. Със същия актив на 13-то място пък е отборът на Валенсия.

Резултати, програма и класиране в Испания - ТУК !!!