Валенсия победи Тотнъм с 2:0 в контрола, играна на стадион “Местая” пред почти пълни трибуни. Това бе една от последните проверки и за двата тима преди старта на сезона в Примера дивисион и Премиършип и официално представяне на “прилепите” пред собствена публика. Жонас откри в 18-ата минута, а четвърт час преди края Фегули овладя хубав пас на Гуардадо и плъзна топката покрай безпомощния страж на “шпорите” Брад Фридел за 2:0. Домакините завършиха мача с човек по-малко, след като Р. Коща бе изгонен в 84-ата минута.

Валенсия - Тотнъм 2:0
1:0 Жонас (18), 2:0 Фегули (76)

Валенсия (4-2-3-1): Алвес, Перейра, Р. Коща, Руис, Mатийо, Т.Коща, Гаго, Фегули, Жонас (73-Пиати), Гуардадо, Алкасер (73-Парея).

Тотнъм (4-2-3-1): Фридел, Уолкър, Галас, Вертонген, Асу-Екото, Дженас (61-Ван дер Ваарт), Ливърмор (88-Керъл), Ленън, Сигурдсон (80-Кейн), Бейл, Дефо
Съдия: С. Гомес.