Парма измъкна точка от Интер, завършвайки 1:1 в отложената среща от Серия "А", играна на "Енио Тардини". Попадението за "дуковете" реализира Валери Божинов. Това бе пети гол на българина в Серия "А" от началото на сезона.

Валери започна сред титулярите за домакините. В 55-ата минута той наказа "нерадзурите", реализирайки от близко разстояние във вратата на Жулио Сезар след центриране от корнер. В 60-ата Марио Балотели изравни - 1:1.

В 68-ата минута треньорът на Парма Франческо Гуидолин реши да замени Божинов, пускайки на мястото му Алберто Палоски.

Четири минути след това "дуковете" останаха с човек по-малко, след като Франческо Валиани получи втори жълт картон и съответно червен за нарушение срещу Лусио.

След равенството Интер остана на върха в Серия "А" с 53 точки, а Парма е на 12-ото място с 30./БЛИЦ