Валери Божинов се отчете с асистенция при домакинската победа на Партизан с 2:1 срещу Вождовац в среща от 35-ия кръг на сръбската Супер лига. Българинът започна като титуляр и бе заменен в 73-ата минута. Иван Бандаловски записа цял мач при успеха.

След нулево първо полувреме, в 47-ата минута Партизан организира хубава атака по-левия фланг. Божинов, който бе пред малкия пенал, получи пас от аутлинията и се пребори с противников защитник. Топката му избяга, но той съумя да продължи към Марко Голубович, за когото не остана друго, освен да открие резултата.

Партизан удвои аванса си в 81-ата минута чрез Неманя Михайлович.

Почетното попадение за Вождовац отбеляза Милош Михайлов в 84-ата минута.

С победата "гробарите" се изкачиха на второ място с 37 точки, с една повече от третия Чукарички, който бе разгромен у дома с 1:5 от Раднички (Ниш).