Българският национал Валентин Антов игра като титуляр за Кремонезе при победата с 4:0 като домакин на Модена в мач от 18 кръг на Серия „Б“.

Антов остана на терена до 70-ата минута, когато резултатът вече беше оформен. Той отстъпи мястото си на Алесандро Туя.

Микеле Колоколо даде аванс на домакините в 16-ата минута, а Чарлс Пикел удвои 13 минути по-късно. В 31-ата минута Паоло Джилионе покачи за 3:0, а седем минути преди почивката Пикел с втория си гол оформи крайния резултат.

Победата позволи на Кремонезе да запази третото си място в класирането с 32 точки, на две зад Венеция и на шест зад лидера Парма.

Петко Христов игра цял мач и получи жълт картон при загубата на Специя с 1:4 като гост на Читадела. Джузепе Кариера откри за домакините в 16-ата минута, а четвърт час след началото на второто полувреме Лука Моро изравни.

Резервата Филипо Питарело се разписа два пъти (75-ата и 81-ата минути) и върна аванса на Читадела. Четири минути преди края Томи Майстрело оформи крайния резултат.

Специя е на 18-о място във временното класиране на Серия „Б“ с 16 точки, докато Читадела е на пето място с 32 точки.