Манчестър Юнайтед оглави класирането на Висшата лига, след като в мач от 13 кръг се наложи с 2:1 над Уотфорд в изключително драматичен мач, в който два гола паднаха в последните минути.

Мениджърът на "червените дяволи" Луис ван Гаал изрази възхищението си от отборния дух. "Възхищавам се на силата на духа, която отборът демонстрира днес. След допуснатия гол ние създадохме три великолепни положения за пет минути. Аз съм много горд с отбора, че е способен на такова нещо. Разбира се, ние се борим за първото място. Не мисля, че играхме толкова добре в атака, въпреки че създадохме много положения. Манчестър Юнайтед не контролира по най-добрия начин топката, но великолепно игра без нея”, коментира холандецът.