Българският защитник Живко Миланов игра цял мач при победата на Васлуй като домакин срещу шампиона на Оцелул (Галац) с 1:0 в среща от 16-ия кръг на румънското първенство.

Единственото и победно попадение за домакините вкара Уесли в 11-ата минута. Васлуй завърши срещата с 10 души, след като Пол Пап си изкара два жълти картона в последните 10 минути от редовното време и пое по пътя към съблекалните. След победата Васлуй е на четвърто място с 27 точки, докато Оцелул е седми с 25.

В друг мач от кръга българският вратар Йордан Господинов не пусна гол във вратата си, а неговият тим Конкордия завърши при нулево равенство домакинството си на Газ Метан Медиаш. След равенството Конкордия заема предпоследното 17-о място с 10 пункта. Газ Метан Медиаш е 13-ти със 17 точки.