Българският бранител Веселин Минев игра цял мач за Анталияспор при разгромната домакинска загуба от Галатасарай с 0:4 в среща от четвъртия кръг на турската Суперлига.

Гостите от Истанбул откриха резултата още в 10-ата минута с попадение на шведския наападател Йохан Елмандер за 0:1. В самия край на първото полувреме Галатасарай удвои преднината си след точен изстрел на Нордин Амрабат (45), секунди по-късно Анталияспор остана и в намален състав, след като Промисе бе изгонен от игра.

След почивката домакините инкасираха още две попадения във вратата си, дело на Илмаз в 55-ата минута за класическото 0:3 и на Бюлут в 90-ата минута за крайното 0:4.

С този си успех Галатасарай се завърна на върха във временното класиране с 10 точки и без загуба в актива си, докато Анталияспор е на четвърта позиция с 6 точки.

КЛАСИРАНЕ В ТУРСКАТА СУПЕРЛИГА: 1.Галатасарай 10 точки, 2.Касъмпаша 9, 3.Бурсаспор 6, 4.Анталияспор 6, 5.Генчлербирлиги 5 и др.