Бившият защитник на „Левски” Веселин Минев игра цял мач за Анталияспор при драматичната загуба като гост от Ескешехирспор с 0:1 в среща от 14-ия кръг на турската Суперлига.

Анталияспор остана с човек по-малко малко преди края на първата част, след като Доа Кая получи втори жълт картон. Все пак гостите удържаха натиска на домакините до самия край на мача, но в последните секудни Батухан Карадениз донесе победата на Ескешехирспор. След загубата си Анталияспор остава на 13-то място с 16 точки, а Ескишехирспор е пети с 23 пункта.

В друга среща от кръга Газиантепспор с Ивелин Попов в състава си завърши 0:0 в гостуването си на Кардемир Карабюк. Бившият играч на Литекс остана на терена до 84-а минута, когато бе заменен от Мурат Чейлан. В класирането Газиантеп е на 15-о място с 14 точки, на 2 над зоната на изпадащите, където пък е тимът на Кардемир.