Бившият защитник на ЦСКА Павел Виданов беше титуляр за Заглембе (Любин) при равенството 2:2 с шампиона Висла (Краков) в среща от 18-ия кръг на полското първенство. Бранителят игра 90 минути за своя тим. Националът Цветан Генков също беше на терена, като започна в стартовия състав на Висла, но в 72-ата минута беше заменен от Давид Битон.

Адам Банаш откри резултата за Заглембе в 17-ата минута, но гостите от Краков стигнаха до обрата с попадения на Ивица Илиев и Андрас Кирм. В 80-ата минута Давид Абво наказа Висла и оформи крайното 2:2.

След равенството Заглембе е на последното 16-о място в Полша с едва 14 спечелени точки до момента. Висла е на 6-ата позиция с 28. Лидерът Шльонск (Вроцлав) има 38.

szólj hozzá: Zaglebie - Wisla Krakow 2:2