Мениджърът на Тотнъм Андре Вилаш-Боаш бе изключително щастлив от победата над Манчестър Юнайтед с 3:2 насред "Олд Трафорд". Това бе първи успех на лондончани срещу тима на Алекс Фъргюсън от 2001 година насам и първа победа като гост от 23 години.

"Играхме изключително. Момчетата много се постараха и успяха да постигнат добър резултат. Можем да се гордеем от себе си, макар през втората част да не стояхме толкова добре както през първата. Първите 15 минути след паузата бяха наистина вълнуващи, но след това играчите ми демонстрираха истинското си желание да запазят преднината си. Взехме исторически успех и с такава игра можем да постигнем още много. Всички днес бяха на ниво, но сега е време да мислим за следващите ни важни мачове. Имаме двубой в Лига Европа, а след това и с Астън Вила. Нашата основна цел е да се класираме за Шампионската лига и да спечелим някакъв трофей. Трудно е обаче да се целим в титлата на този етап", заяви Вилаш-Боаш.