Виляреал разби с 5:1 като домакин Бетис в мач от 7 кръг на испанската Ла Лига. "Жълтата подводница" вкара четири попадения с последните 25 минути на двубоя.

През първата част Виляреа успя да излезе напред в резултата в 39-ата минута, когато Касорла центрира от ъглов удар, а Екамби отклони кълбото в мрежата за 1:0.
3 минути след началото на втората част резултатът бе изравнен. Емерсон получи топката в наказателното поле и отправи мощен шут, който не остави шансове на вратаря на Виляреал.

В 67-ата минута след намеса на ВАР домакините получиха право да изпълнят дузпа, а Санти Касорла бе безгрешен - 2:1.

В 76 минута Екамби излезе на голова позиция след контраатака и отбеляза своя втори гол в срещата за 3:1. В добавеното време на мача Жерард Морено също се възползва от празните пространства, които гостите бяха оставили. Той получи топката, пробряга половината игрище и направи резултата 4:1.

Това съвсем разстрои играта на Бетис и минутка по-късно топката навести мрежата на Йоел Роблес за пети път. Влезлият от пейката нигериец Самуел Чуквуезе оформи крайното 5:1.