Цветан Генков игра цял мач за Висла (Краков) при загубата от Полония (Варшава) с 1:3 от 3-ия кръг на полската Екстракласа. Българският национал записа пълни 90 минути, но не успя да се разпише.  Теодорчук откри за гостите в 17-ата минута, грузинецът Двалишливи покачи малко преди почивката. Сръбският халф на домакините Ивица Илиев намали на 1:2 в 62-ата, но Вържолек 20 по-късно реши всичко – 3:1 за Полония. Домакините завършиха мача с 10 души, след като влезлият като резерва хондурасец Ромел Робинсън получи червен картон в 90-ата минута. Висла има 4 точки след първите три кръга и е на седмо място във временното класиране. Полония има 6 точки, заедно с лидера Лех (Познан),Легия (Варшава) и Видзев.