Мениджърът на Тотнъм Андре Вияш-Боаш е останал доволен от победата на своя тим с 2:1 над Ню Йорк Ред Булс. Домакините поведоха в резултата в самото начало, но през втората част за пет минути английският тим осъществи пълен обрат.

"Проспахме първото полувреме. След почивката обаче се представихме по-добре и доминирахме до края. Постоянно създавахме напрежение пред вратата на Ню Йорк и най-накрая успяхме да отбележим. Сигурдсон и Бейл отбелязаха хубави голове.

Когато губиш на почивката с 0:1, е много важно да се вземеш в ръце и през второто полувреме да се представиш по-добре. Нашите футболисти така и направиха. Проявихме характер и желание за победа. Имахме възможност да обърнем играта и да стигнем до успех, който заслужихме", обясни португалецът, цитиран от пресслужбата на клуба.