Българският национал Димитър Митов допусна гол от около 40 метра при загубата на Сейнт Джонстън с 1:2 от гостуващия Дънди в среща от 31-ия кръг на шотландското първенство. Вратарят, който беше титуляр при победата на България с 1:0 над  Танзания, излезе неразчетено в 6-ата минута и беше прехвърлен от Лайл Камерън.

"Светците" все пак успяха да изравнят в 60-ата минута чрез Адама Сидибе, но в 80-ата Амаду Бакайоко донесе трите точки на Дънди. Малко преди края бившият футболист на ЦСКА - Греъм Кери нацели гредата и пропусна да спаси Сейнт Джонстън от поражение.

В класирането отборът на Митов е 10-и с 28 точки. На последните две места са Рос Каунти и Ливингстън.  Лидер е Рейнджърс след очакван домакински успех над Хибърниън с 3:1.  Селтик обаче може да си върне първото място при успех в гостуването на аутсайдера Ливингстън.