Играй БЛИЦ ГЕЙМ 2 - ТУК!

Тотнъм победи с категоричното 4:1 Рома в приятелски мач в Сан Диего, САЩ. Срещата бе от турнира "International Champions Cup", като бе първа в надпреварата и за двата съперника.

Рома откри резултата още в 3-ата минута с гол на Патрик Шик, след което "шпорите" демонстрираха класа и постигнаха обрат по убедителен начин.

В 9-ата минута Фернандо Йоренте изравни, а в 18-ата Тотнъм вече водеше. Ерик Ламела центрира от фаул, ударът на Лукас Моура бе спасен от вратаря, но отблизо Йоренте довкара топката в мрежата - 2:1.

Десет минути по-късно и Моура успя да се разпише. Бразилецът бе точен с глава за 3:1. В края на полувремето Моура вкара и още едно попадение. Удар на Муса Сисоко бе спасен от вратаря на Рома, топката се озова в бразилеца пред наказателното поле, който с точен изстрел по земя реализира за 4:1.

Сега и за двата тима предстои да се изправят срещу Барселона. Първо това ще стори Тотнъм на 29 юли, а след това е и контролата на Рома с каталунците - на 1 август.