Издънка на вратаря на ЦСКА Райс Мболи предизвика нахлуване на фенове на терена. Стражът допусна лек гол при загубата на страната с 0:2 от Централната Африканска Република в квалификациите за Купата на Африканските нации през 2012 година. Мболи допусна много лек гол от 20 метра в 82-ата минута, когато домакините поведоха в резултата. Попадението предизвика масово нахлуване на терена на феновете.

Няколко минути стадионът в Банги, столицата на тоталния футболен аутсайдер ЦАР, бе залят от гневни привърженици, но играта да бъде подновена. В 86-ата минута футболистите на Централната Африканска Република вкараха и втори гол. Това окончателно взриви трибуните, като се наложи влизането на военни части, за да усмиряват екзалтираните фенове.

Мболи направи няколко решаващи спасявания в началото на мача, но се пропука в края./БЛИЦ