Вратар стори нещо невиждано на 1/4 финалите в младежката Шампионска лига.

Играчът на Залцбург Даниел Антош спаси цели три дузпи в рамките на едва две минути в двубой срещу Лион.

19-годишният нападател Чиквубуйке Адаму бе големият герой за победата със своя хеттрик, но и вратарят Антош имаше немалък принос за успеха.

Winbet - най-голямото разнообразие от пазари! (18+)

В 10-ата минута Антош спаси дузпа, изпълнена от един от талантите във френския футбол Флоран да Силва. Тя обаче бе изпълнена повторно заради нахлуването на футболисти от двата тима в наказателното поле преди изстрела на Да Силва. След това Антош пак парира шута на Да Силва, но дузпата трябваше да бъде изпълнена за трети път, след като този път стражът бе напуснал по-рано голлинията. И от третия опит обаче играчът на Лион не успя да преодолее Антош и резултатът остана временно 0:0.

Впоследствие Залцбург спечели с 4:3