Вратар вкара гол във вратата на Англия. Куриозният момент се случи в двубоя на младите таланти на "трите лъва" срещу Канада от световното първенство за юноши до 17 години, провеждащо се в Мексико.

Срещата от Група "C" завърши 2:2, като три минути преди края англичаните водеха в резултата. В 87-ата обаче вратарят на Канада Куилан Робъртс изпълни фаул и след дълъг полет във въздуха топката по комичен начин прехвърли стража на "трите лъва" Джордан Пикфорд, след което се озова мрежата му за крайното 2:2.

Англичаните на два пъти повеждаха в резултата. Адам Морган откри в 46-ата минута, но в 50-ата Сади Джалали изравни. В 77-ата минута Блеър Търгът отново изведе Англия напред, след което Робъртс вкара по куриозен начин малко преди края, донасяйки точката на Канада.

След равенството Англия заема 2-ото място в Група "C" с 4 точки. Лидер е Уругвай с пълен актив от 6 точки след минималния си успех с 1:0 над Руанда. Юношите до 17 години на Канада са на третата позиция с 1 точка, а четвърти е Руанда без спечелена точка до момента.