ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Потребител в „Туитър“ с името Тиаго се превърна в истински хит в социалните мрежи в рамките само на няколко часа след победата на Манчестър Юнайтед с 2:0 като гост на Нотингам в мач от 31 кръг на Висшата лига.

Бразилският нападател Антони откри за „червените дяволи“ в 32-ата минута с първия си гол за последните шест месеца. Диого Далот оформи крайния резултат четвърт час преди края на двубоя.

200 лв. Начален Бонус Спорт от efbet!

Почти веднага след последния сигнал на съдията Саймън Хупър в мрежите започнаха да споделят публикация на Тиаго, който ден преди мача пише на профила си в „Туитър“: „Форест като гост. Бъди там. 32-ата минута“.

Вече мнозина се питат дали въпросният фен на „червените дяволи“ има няма някакви пророчески умения и има призиви да даде прогнозите си за следващия кръг във Висшата лига.