Бившият футболист на "Левски" Антонио Вутов отбеляза гол за първия отбор на Удинезе. Юношеският ни национал се разписа при изразителната победа на клуба от Серия "А" с 6:0 срещу аматьорите от Джорджоне.

Вутов се появи в игра на почивката, когато треньорът Андреа Страмачони му гласува доверие. На българския талант бяха необходими само 9 минути, за да вкара гол на четвъртодивизионния съперник. В ситуацията при попадението Вутов се справи с играч на Джорджоне и с хубав удар отляво на вратата преодоля стража на съперника и направи 4:0.

Преди българина се разписаха испанецът Алесандре Хейхо в 24-ата минута, бразилецът Жадсон в 30-ата и другият испанец Хайме Ромеро в 37-ата. След почивката Вутов вкара първия гол за Удинезе в 54-ата минута, а след него последваха и още два. Те бяха дело на друг младок, роден през 1996 г. - Якуб Янтко, който направи 5:0 в 70-ата минута, а за крайното 6:0 отново беше точен Хейхо в 81-ата.