Барселона ще приеме Реал (Мадрид) на 10 май от 22:00 часа във второто Ел Класико от Примера дивисион за сезона, съобщава испанската Ла Лига. Дербито е част от 35 кръг.

За мача с големия съперник каталунците ще спазят традицията от последните години и ще излязат със специална фланелка, свързана с рекламния договор със „Спотифай“.

На гърдите на играчите на Ханзи Флик ще бъде поставено логото на американската певица Оливия Родриго. До момента чрез екипите на „блаугранас“ рекламираха редица други изпълнители - Дрейк, Ролинг Стоунс, Колдплей, Трейвис Скот и Ед Шийрън.