Манчестър Юнайтед не успя да победи Тотнъм като гост в последния си мач за 2014 година. Двата тима откриха 19-ия кръг на Висшата лига, но не успяха да си отбележат гол и завършиха 0:0.

Тимът на Луис Ван Гаал бе много активен през първата част, създаде редица положения, но топката така и не премина голлинията на Юго Лорис. Всъщност веднъж я премина, но попадението бе отменено заради засада. Френският страж пък отчая Рууни, Фалкао, Ван Перси и компания, а удар на Хуан Мата срещна гредата.

През втората част отново повечето ситуации бяха пред вратата на Тотнъм, но никой не успя да преодолее Лорис. На другия край на игрището Де Хеа се прояви веднъж, а Мейсън не уцели вратата с удар от вратарското поле.

Манчестър Юнайтед остава на трето място във временното класиране с 36 точки, а Тотнъм е шести с 31.

Астън Вила – Съндърланд
Баланс: 164 мача, 69 победи за Астън Вила, 42 равенства, 53 победи за Съндърланд
Сток Сити – Уест Бромич
Баланс: 130 мача, 58 победи за Сток Сити, 33 равенства, 39 победи за Уест Бромич