Ювентус победи Лион с 2:1 в контролна среща от предсезонната подготовка на двата тима играна в Козенца. Грандът от Торино обърна резултата от 0:1 до 2:1, но имаше предимството да играе с човек повече от 26-ата минута, когато Сисоко бе изгонен от игра, за фаул без топка.

Първите два гола в мача паднаха от дузпи като Лион пръв откри резултата в 21-ата минута чрез Едерсон, а Алесандро Дел Пиеро изравни за Юве в 39-ата минута, като също бе точен от бялата точка. Това бе първото попадение за легендарната десетка на “Старата госпожа” под ръководството на Луиджи Дел Нери. Победното попадение пък бе дело на новото попълнение Симоне Пепе в 75-ата минута. Това бе и дебютната среща на италианския национал с екипа на "бианконерите"./БЛИЦ