Ювентус взе класическа победа срещу Чезена в мач от 4-ия кръг на Серия "А". Тифозите на "бианконерите" приветстваха отличното завръщане на любимеца си Артуро Видал. Чилиецът вкара два гола и беше герой на вечерта.

В 17-ата минута Роберто Перейра стреля извън наказателното поле и защитникът на гостите Касчоне посрещна с ръка - дузпа! Видал я вкара за 1:0. В 64-ата минута Фернандо Йоренте изведе Артуро в удобна позиция и халфът прати топката в долния ляв ъгъл на вратата за 2:0. Третото попадение заби Лихщайнер с удар по диагонала.
За първи път този сезон Юве вкара три гола, а след общо 5 мача през сезона (4 в Серия А и един в ШЛ) още няма допуснат гол.

Рома имаше по-трудна задача като гост на Парма, но измъкна трите точки след 2:1. Франческо Тоти разсече защитата с пас по въздуха в 27-ата минута и Адем Ляич не сбърка сам срещу Миранте за 0:1. 11 минути след почивката Де Челие изравни, но последната дума в мача имаше Миралем Пянич. Той донесе победата на "вълците" след фамозно изпълнение от фаул.

ИТАЛИЯ СЕРИЯ „А“, 4 КРЪГ
23.09.14
21:45 ч.
Емполи - Милан 2:2
1:0 Лоренцо Тонели (13), 2:0 Мануел Пукиарели (21, 2:1 Фернандо Торес (43), 2:2 Кейсуке Хонда (57)
24.09.14
21:45 ч.
Каляри - Торино 1:2
1:0 Андреа Косу (11), 1:1 Камил Глик (21), 1:2 Фабио Куалярела (29)
24.09.14
21:45 ч.
Фиорентина - Сасуоло  0:0
24.09.14
21:45 ч.
Верона - Дженоа 2:2
0:1 Алесандро Матри (34), 0:2 Алесандро Матри (48), 1:2 Панайотис Тачидис (52), 2:2 Артур Йонита (65)
24.09.14
21:45 ч.
Интер - Аталанта 2:0
1:0 Пабло Освалдо (40), 2:0 Ернанес (87)
24.09.14
21:45 ч.
Ювентус - Чезена 3:0
1:0 Артуро Видал (18-дузпа), 2:0 Артуро Видал (64), 3:0 Щефан Лихщайнер (85)
24.09.14
21:45 ч.
Наполи - Палермо 3:3
1:0 Калидо Кулибали (2), 2:0 Дуван Сапата (11), 2:1 Андреа Белоти (18), 2:2 Франко Васкес (24), 3:2 Хосе Кайехон (45+1), 3:3 Андреа Белоти (61)
24.09.14
21:45 ч.
Парма - Рома 1:2
0:1 Адем Ляич (27), 1:1 Паоло де Чилие (56), 1:2 Миралем Пянич (88)
24.09.14
21:45 ч.
Сампдория - Киево  2:1
1:0 Даниеле Гасталдело (45), 2:0 Алесио Романьоли (80), 2:1 Алберто Палоски (90)